GAS 2019

// For more info, click here

PlaceTeam NameQuizzer 1Quizzer 2
ChampsRE — Return of the Volunteer BadgersCullen BaggettJohnathan Swaffer
2RS — Greece and AustraliaLarissa DownsSydney Downs
Here are the Championship Scoresheets
3BQ — The SweatsBenjamin BrewsterCaleb Williams
4BG — To the PromCarson ZiemerTamara Greene
5BI — The Quizzically ChallengedEmma UngerLydia Crosby
6RD — Fear and TremblingKenzie McGregorElise Sutherland
Here are the Full Top 6 Results *-BI — The Quizzically Challenged replaced BF — Stand Fast due to forfeit.
7*BF — Stand FastMadison AveryEllie Myers
8R# — Name ComingBoogie FullerNacho West
9BE — S&P 200Tom SwintonAndrea Phillips
10RQ — The SleepersKellie BrewsterBrady Brewster
11RP — Eight EyesMicah FloydJonathan Rose
12BT — Oak Level BaptistClay WalkerChase Miller
13BR — Williams team 1Joshua WilliamsEmily Williams
14RF — LALeah SorgiusAndrew Fonte
15RH — A Father with His SonPaul CrosbyMatthew Crosby
Here are the Full Top 15 Results
A-ChampsRJ — The Fruit and the FishAdam EastlandJonah Unger
A-2BP — Salty and PeppyJoshua FloydNaomi Floyd
A-3BM — Team Redundancy TeamGrace CarnellEsther Carnell
A-4BX — Team PhoeniciaWafa NasrFadi Nasr
A-5RI — The J'sJon CrosbyJustus Wells
A-6RR — Two Men in a QuizJimmy RuckmanBlake Brewster
Here are the Full Top 6 Results
A-7BN — Drawing a BlankEric CarnellVictoria Eastland
A-8RK — Double the GraceDestiny WellsMoriah Pipkin
A-9BB — Faithful TwoCharlotte CaruthersHannah Ashbury
A-10RW — Unrelated FullersPriscilla FullerNatalie Fuller
A-11BD — The YokefellowsTrue FoleyHannah Stephenson
A-12RC — Beware of the DogsKyle McMindesKevin McMindes
A-13RA — Fellow LabourersAndrea FonteKaren McGregor
A-14BO — Forever HandalwaysAustin HandalSarah Handal
A-15BV — Sweet SixteenKaili SwafferBethany Fuller
Here are the Full Consolation 1 Results
B-ChampsBL — Giant SlayersSamuel UngerLandyn Marunich
B-2BK — Hailtsones and Coals of FireBreagan CutlerBellhannah Cutler
B-3RV — WisclemsonJosiah SwafferAndrew Bate
B-4BC — The Jellyfish and the Purple KangarooKatherine MoyerLydia Davis
Here are the Semifinals and Finals
B-5RG — Strait Betwixt TwoCarrie WhiteheadIsaac Whitehead
B-6RZ — Team Red & dadMark BoyceTori Boyce
B-7RB — The Horse and his BoyEd PopkinCaleb Davis
B-8BJ — AA BatteriesAbby UngerAmelia Wells
B-9RT — Dad and CatDavid DouglasCaitlin Douglas
B-10BH — The Waylaying NinjasGabriel UngerNoah Crosby
B-11BY — Smash BrothersNoah CouickJosiah Couick
B-12RU — Already PerfectMac PriceNathan Sorgius
Here are the Full Consolation 2 Results
C-ChampsBS — Six Foot HobbitsChip CrisseyAdin Crissey
C-2BU — Krispy CreekKristiana SwafferRiver Andrews
C-3RL — Precious StonesBethany CutlerBrigitta Cutler
C-4B# — is the answer Jesus?Jacob MillerCarrie Lewis
Here are the Semifinals and Finals
C-5RX — wgpl jrBen LewisDavid Lewis
C-6BA — The League of Extraordinary GuessersGrace FonteJesilyn Clark
C-7RN — Wisdom SeekersMegan CarnellMaryGrace Carnell
C-8RY — Strings TeamKarielle SwafferElijah Williams
C-9RM — Dequizable MeJoy CarnellEmma Carnell
C-10RO — Noble BereansBerean CutlerJacqueline Cutler
C-11BW — The PlaidsEmily "Bemily Boo" West Olivia "Brownie" Spade
C-12BZ — wgplSue LewisPaul Lewis
Here are the Full Consolation 3 Results

0 Comments

Add a Comment